Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Жеребкування учасників «Євробачення-2017»

Автор:

|

Січень 31, 2017

|

Рубрика:

Жеребкування учасників «Євробачення-2017»

Воно відбулося у вівторок, 31 січня, у Києві. Цього ж дня мер Стокгольма Єва-Луїза Ерландссон Слорак передала міському голові столиці України Віталію Кличку символічні ключі від Міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення».

Пропонуємо ознайомитися з підсумками жеребкування. У першому півфіналі 9 травня виступлять співаки Чорногорії, Фінляндії, Грузії, Португалії, Бельгії, Швеції, Албанії, Азербайджану, Австралії, Кіпру, Словенії, Вірменії, Молдови, Чехії, Латвії, Ісландії, Греції та Польщі. До другого, що відбудеться 11 травня, потрапили Македонія, Мальта, Нідерланди, Сербія, Данія, Росія, Румунія, Угорщина, Австрія, Ірландія, Швейцарія, Естонія, Ізраїль, Болгарія, Сан Марино, Литва, Хорватія, Норвегія і Білорусь. По 10 кращих учасників з кожного півфіналу проходять до фіналу. Там вони приєднаються до п’ятірки країн-засновниць конкурсу (Великобританія, Франція, Німеччина, Іспанія, Італія) та України (господині цьогорічного «Євробачення»). Завершальний етап, в якому й визначиться переможець, заплановано на 13 травня.

Окрім того, організатори продемонстрували, як виглядатиме сцена конкурсу. Її дизайн символізує Україну, як центр Європи. Конструкція також дозволяє глядачам перебувати максимально близько до виконавців.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply