Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Землю в Україні усе ще не продаватимуть

Автор:

|

Лютий 04, 2019

|

Рубрика:

Землю в Україні усе ще не продаватимуть

У понеділок, 4 лютого, закон про продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення в Україні до 2020 року надійшов до Верховної Ради з підписом Президента Петра Порошенка. Отже, глава держави не скористався правом накласти вето, до чого його закликало Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Наприкінці січня у відомстві заявляли, що відсутність ринку землі завдає шкоди не лише економіці, а й самим власникам земельних паїв, які здають свої ділянки в оренду за заниженою ціною. Відкриття ринку землі підтримують західні організації, зокрема Міжнародний валютний фонд. А Європейський суд з прав людини торік визнав мораторій на продаж землі в Україні таким, що порушує право на власність.

У пояснювальній записці до цього закону сказано: «Перед запровадженням в Україні обігу земель сільськогосподарського призначення спершу необхідно напрацювати та ухвалити законодавчу базу щодо формування розвинутої мережі фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply