Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Землетрус у Маріуполі з війною не пов’язаний

Автор:

|

Серпень 07, 2016

|

Рубрика:

Землетрус у Маріуполі з війною не пов’язаний

maryupal

Він стався у неділю, 7 серпня, на півдні Донеччини. Магнітуда доволі висока – 4,6 бала. Найбільше підземні поштовхи занепокоїли мешканців Маріуполя. Адже епіцентр був порівняно недалеко від міста, яке дуже натерпілося від лихоліть війни. Отож землетрус спочатку сприйняли як наслідок потужного вибуху. Прес-центр штабу АТО поспішив заспокоїти людей, повідомивши, що обстріли в цей час не зафіксовані, однак підтвердив інформацію про сильні поштовхи.

А що кажуть фахівці-сейсмологи? Заступник директора з наукової роботи Інституту геофізики імені Субботіна Олександр Кендзера переконаний: «Це був тектонічний землетрус, бо глибину його оцінюють в 10 км. На цій глибині вже шахт немає, так що навіть при бажанні щось там підірвати не вдалося б».

На щастя, інформації про руйнування інформації не надходило. Незручності маріупольців обмежилися тим, що тремтіли стіни, сипалася штукатурка, хиталися меблі, падав посуд. Судячи з того, що пишуть у соціальних мережах, географія землетрусу виявилася доволі широкою. Про підземні поштовхи повідомляють користувачі з Дніпра, Запоріжжя, Кривого Рогу та Кропивницького. Втім, є тут і втішний нюанс.  Епіцентр знаходився в Україні, а потрусило й росіян у Ростовській області!

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply