Новини для українців всього свту

Saturday, Mar. 6, 2021

Зеленський звільнив більше половини українських губернаторів

Автор:

|

Червень 11, 2019

|

Рубрика:

Зеленський звільнив більше половини українських губернаторів

Президент України Володимир Зеленський звільнив 15 голів обласних адміністрацій, повідомив заступник голови його адміністрації Руслан Рябошапка на брифінгу. За його словами, це була тільки «перша частина представлень з кабінету міністрів на звільнення».

Від посад були звільнені голови адміністрацій Чернігівської, Хмельницької, Херсонської, Тернопільської, Сумської, Полтавської, Одеської, Миколаївської, Львівської, Кіровоградської, Київської, Івано-Франківської, Запорізької, Закарпатської та Волинської областей, повідомляє «Громадський».

Зеленський також звільнив голів управлінь Служби безпеки в Одеській, Львівській, Вінницькій, Закарпатській та Чернівецькій областях. «Це ті, які відзначилися в сенсі явищ, які пов’язані з контрабандою», – заявив заступник голови адміністрації президента.

Рябошапка розповів про подання Зеленського про звільнення глави МЗС Павла Клімкіна – на його посаду він запропонував заступника Клімкіна Вадима Пристайка. Тепер відставку Клімкіна повинна підтримати Рада, проте раніше депутати вже голосували проти цього. Він також направив в Раду подання про відставку генпрокурора Юрія Луценка.

Уряд на початку червня підтримав відставку лише 13 губернаторів, однак прес-секретар президента Юлія Мендель заявляла, що в адміністрації будуть домагатися повної зміни глав областей.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply