Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 24, 2021

Здибалися у Криму два кума…

Автор:

|

Серпень 25, 2017

|

Рубрика:

Здибалися у Криму два кума…

Один з них називається Віктор Медведчук, а другий – Володимир Путін. Сайт «Еspreso» 25 серпня пише, що зустріч відбулася під час нещодавнього незаконного візиту президента Росії до анексованого Криму. Там він, як твердять, провів закриті перемовини з колишнім головою Адміністрації президента України і першим віце-спікером Верховної ради, а нині лідером руху «Український вибір» Віктором Медведчуком.

З поінформованих джерел відомо, що ці дві поєднані кумівством особи регулярно зустрічаються під час перебування Володимира Путіна на Кримському півострові. Цього разу, начебто, вони обговорювали тему української політики, виконання Мінських угод та процес обміну полоненими. У прес-службі Кремля на інформаційний запит з цього приводу не відповіли. Помічник Віктора Медведчука не підтвердив, але й не спростував інформацію про факт такої зустрічі.

За даними ЗМІ, Віктор Медведчук є не лише кумом Володимира Путіна, але й довіреною особою російського президента, якого той чомусь вважає «українським націоналістом». Якщо справжні українські націоналісти образяться, то будуть мати рацію.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply