Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

Здійснив аварійну посадку німецький урядовий літак

Автор:

|

Листопад 30, 2018

|

Рубрика:

Здійснив аварійну посадку німецький урядовий літак

Тривожна інформація пролунала у п’ятницю, 30  листопада, чи не в усіх ранкових випусках новин. Канцлер Німеччини Ангела Анґела пропустить відкриття саміту «Великої двадцятки» (G20) в Буенос-Айресі. Літак «Конрад Аденауер» (Airbus A340-300) з німецькою делегацією вилетів до столиці Аргентини з Берліна напередодні ввечері. Через годину повітряне судно розвернулося над територією Нідерландів і здійснило посадку в міжнародному аеропорту Кельн / Бонн. За словами командира урядового літака, причиною став «збій електронних систем».

Федеральний канцлер і міністр фінансів ФРН Олаф Шольц, який також перебував на борту, 30 листопада попрямують в Мадрид, звідки вилетять в Буенос-Айрес комерційним рейсом. Як пояснив офіційний представник уряду Німеччини Штеффен Зайберт, цей варіант дозволить їм прибути до Аргентини з мінімальною затримкою.

Десятий за рахунком саміт G20 відбудеться у столиці Аргентини з 30 листопада по 1 грудня. У числі першочергових питань для обговорення – ескалація конфлікту в Україні у зв’язку з діями Росії у районі Керченської протоки, вбивство журналіста Джамаля Хашоґджі у консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі, а також торгова війна США з Китаєм і країнами ЄС.

Світлина Reuters: урядовий літак ФРН після аварійної посадки в аеропорту Кельн / Бонн 29 листопада.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply