Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Зброю з Канади закликають передати в Україну

Автор:

|

Травень 28, 2018

|

Рубрика:

Зброю з Канади закликають передати в Україну

Як повідомляє у понеділок, 28 травня, «Голос Америки», канадські консерватори виступають за те, щоб федеральний уряд надав Україні військове обладнання на суму $9,5 мільйонів, яке спочатку призначалось для курдських сил.

Ще 15 місяців тому кабінет міністрів Джастіна Трюдо оголосив, що надасть зброю курдам, включаючи рушниці, автомати, легкі міномети, та протитанкові ракети. Та сталися затримки з отриманням схвалення від влади Іраку а також із запевненнями, що зброю буде відповідно захищено і вона не опиниться в руках воєнізованих груп, звинувачуваних у скоєнні військових злочинів. А на час, коли вже була здійснена закупівля, між іракськими та курдськими силами розпочалось протистояння.

Відтак, ця зброя залишається у сховищах Збройних Сил Канади у Монреалі. І тепер консерватори наголошують, що її варто надіслати в Україну. Депутат парламенту Канади від Консервативної партії Джеймс Безан заявив: «Замість того, щоб ця зброя псувалась, давайте передамо її до рук людей, які можуть її використати».

Світлина: Джеймс Безан – канадський політик-консерватор українського походження.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply