Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Зброя, як атрибут шкільного учителя

Автор:

|

Лютий 22, 2018

|

Рубрика:

Зброя, як атрибут шкільного учителя

Наразі, пише у четвер, 22 лютого, сайт «Deutsche Welle», це лише пропозиція, яку висловив Дональд Трамп. Президент США провів зустріч з тими, що вижили під час масового вбивства в одній із шкіл у Флориди.

Нагадаємо, що 14 лютого у місті Паркленді загинуло не менше 17 осіб. Нападник, 19-річний Ніколас Круз, затриманий поліцією. Після теракту стало відомо, що ще на початку січня невідомий чоловік подзвонив у ФБР і розповів про дивні повідомленнях Ніколаса Круза у соцмережах та його плани влаштувати бійню в школі. Анонім також попередив, що у хлопця є вогнепальна зброя. Крім того, мати Ніколаса кілька разів викликала поліцію через агресивну поведінку сина. Однак, правоохоронці не вжили жодних заходів.

Дональд Трамп, розмірковуючи над тим, як не допустити надалі подібних злочинів, на зустрічі із його свідками запропонував озброїти вчителів. Їм також варто пройти тренінги щодо володіння зброєю. На думку Президента США, це потрібно для того, щоб працівники шкіл були в змозі дати відсіч можливим злочинцям. Окрім того, слід посилити контроль за продажем зброї.

Світлина з сайту «Deutsche Welle»: зустріч свідків трагедії з Дональдом Трампом.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply