Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 26, 2021

Збройні Сили України отримали нову техніку

Автор:

|

Грудень 01, 2018

|

Рубрика:

Збройні Сили України отримали нову техніку

Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко у суботу, 1  грудня, передав озброєння та військову техніку командирами військових підрозділів та бойових машин, вручивши відповідні сертифікати. Звертаючись до присутніх, Глава держави наголосив: «Кожна одиниця нової бойової техніки – це вагомий внесок у національну обороноздатність і у безпеку наших громадян».

До Збройних Сил України передано кілька бойових літаків, а саме багатоцільові винищувачі Міг-29 та важкі багатоцільові високоманеврові всепогодні винищувачі Су-27. Окрім того, повітряний арсенал нашого війська поповнили бойові та транспортні гелікоптери, навчально-тренувальні і навчально-бойові літаки Л-39 та безпілотні авіаційні комплекси Spectator М. Уся військова техніка та озброєння пройшли ремонт та модернізацію на вітчизняних підприємствах оборонно-промислового комплексу.

Петро Порошенко також ознайомився зі зразками авіаційної техніки виробництва Державного підприємства «Антонов». Говорячи про український літак АН-77, Президент зазначив, що цей літак суттєво наближений до стандартів НАТО і має стати основою військово-транспортної авіації України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply