Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Збільшити інвестиції в українську економіку

Автор:

|

Листопад 29, 2018

|

Рубрика:

Збільшити інвестиції в українську економіку

Такий заклик пролунав у четвер, 29 листопада, в ранковому ефірі німецького телеканалу ARD з уст міністра економіки Німеччини Петера Альтмайєра. Зазначивши, що Україна знаходиться «в стані свого роду холодної війни» з Росією і це ускладнює її економічний розвиток, він заявив: «З цим ми не можемо і не маємо права миритися».

За словами німецького міністра, якщо закордонні компанії розвивають діяльність на території України, це не означає, що вони інвестують «за Росію чи проти неї». Йдеться про те, щоб допомогти людям, створюючи нові робочі місця. Німеччина докладає зусиль для мирного врегулювання конфлікту між Москвою і Києвом, наголосив Петер Альтмайєр. Однак у відповідь на заклики зупинити реалізацію проекту газопроводу «Північний потік-2» у зв’язку із загостренням конфлікту між Росією і Україною він зауважив, що це «два різних питання і сфери».

Телевізійний виступ міністра був приурочений до третього Німецько-українського економічного форуму, організованого Федеральним об’єднанням торгово-промислових палат Німеччини (DIHK). Він відкривається у Берліні 29 листопада. В числі учасників будуть Канцлер ФРН Анґела Меркель і Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Світлина: Анґела Меркель і Петер Альтмайєр.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply