Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 26, 2022

Заяви Александра Хуга викликають обурення

Автор:

|

Листопад 06, 2018

|

Рубрика:

Заяви Александра Хуга викликають обурення

Українська сторона Тристоронньої контактної групи (ТКГ) у вівторок, 6 листопада, наголосила у Мінську на неприпустимості та відвертій маніпулятивності останніх заяв екс-заступника Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співпраці у Європі (СММ ОБСЄ) Александра Хуга.

З цього приводу вже було звернення до керівника місії Ертула Апакана з вимогою надати оцінку таким заявам і повідомити, чи це є особиста думка названого посадовця, і якою є тут офіційна позиція СММ ОБСЄ. Як повідомила перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко, отримано відповідь, що висловлені заяви Александра Хуга «були некоректно подані і є особистою думкою».

Нагадаємо, що 25 жовтня в інтерв’ю американському виданню «Foreign Policy» Александр Хуг розповів, що моніторингова місія бачить, як колони техніки їдуть з Росії на Донбас, проте припускає, що люди в російській формі можуть і не бути росіянами. Він же в інтерв’ю, оприлюдненому 5 листопада, підтвердив, що місія виявила на Донбасі російських кадрових військових, але не визнав Росію агресором.

Олександр Хуг залишив посаду заступника голови місії СММ ОБСЄ 1 листопада.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply