Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Завершився міжнародний вишкіл «Sea Breeze-2017»

Автор:

|

Липень 22, 2017

|

Рубрика:

Завершився міжнародний вишкіл «Sea Breeze-2017»

В Одесі та Миколаївській області 22 липня відбулися урочисті церемонії закриття українсько-американських військових навчань «Сі Бриз-2017» («Sea Breeze-2017»). Вони тривали з 10 липня за участю представників 16 країн. Було залучено майже 3,5 тис. військовослужбовців, три десятки кораблів, катерів і суден, 22 одиниць авіаційної техніки, близько 100 одиниць автомобільної та бронетанкової техніки.

На думку командувача Військово-Морськими Силами (ВМС) України Ігоря Воронченка, однією з особливостей маневрів стало те, що був апробований морський операційний штаб, аналог якого вже наприкінці цього року планується впровадити в організаційно-штатній структурі українського військового флоту. Вітчизняні ВМС зробили ще один вагомий крок у відпрацюванні взаємосумісності та переходу на стандарти НАТО.

А керівник маневрів від ВМС США капітан 1 рангу Метью Леман заявив, що нинішній вишкіл відрізнявся від усіх попередніх рівнем складності, який значно зріс. Впродовж навчань корабельним складом пройдено понад 5 тисяч морських миль, виконано 60 спільних вправ і елементів, здійснено 850 стрибків з парашутом, 6 висадок морського десанту, понад 310 літако-вильотів, а дайвери здійснили близько 300 занурень.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply