Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 21, 2021

Завершився другий саміт лідерів США і КНДР

Автор:

|

Лютий 28, 2019

|

Рубрика:

Завершився другий саміт лідерів США і КНДР

За підсумками переговорів, що відбулися у четвер, 28 лютого, між Президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом і Головою Державної ради Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) Кім Чен Ином не було підписано жодних угод.

Керівники двох країн обговорили різні варіанти денуклеаризації і економічного розвитку Північної Кореї і тепер команди обох сторін розраховують продовжувати переговори в майбутньому. Про це заявив на прес-конференції Дональд Трамп і додав, що попри відсутність домовленостей, вважає саміт продуктивним.

«В принципі, вони хотіли, щоб санкції були зняті цілковито, але ми не змогли цього зробити», – зазначив Президент США. За його словами, Кім Чен Ин пропонував демонтаж ядерного об’єкта в Йонбені в обмін на зняття всіх санкцій. Американська ж сторона зажадала демонтажу всіх ядерних об’єктів. Втім, навіть без досягнення угоди лідер Північної Кореї пообіцяв не продовжувати атомні випробування. «Ми стали набагато ближчими один до одного, ніж рік тому», – такий висновок зробив Дональд Трамп, порівнюючи нинішню і першу зустрічі з Кім Чен Ином.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply