Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 2, 2022

Завершено розслідування резонансного вбивства

Автор:

|

Травень 10, 2018

|

Рубрика:

Завершено розслідування резонансного вбивства

Прокуратура міста Києва у четвер, 10 травня, офіційно повідомила, що завершено досудове розслідування у справі про вбивство колишнього депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова, яке сталося торік навесні у Києві. Після ознайомлення сторін з матеріалами, обвинувальний акт буде скеровано до суду.

У цьому кримінальному провадженні про підозру повідомлено п’ятьом особам. Вони здійснювали організацію та підготовку до злочину, яка включала оренду квартир, автомобілів, зовнішнє спостереження за жертвою тощо.

Двоє виконавців убивства зараз перебувають під вартою. Матеріали щодо організатора (громадянина Росії Володимира Тюріна) та двох інших співучасників (уродженця Харкова Юрія Василенка та громадянина України Ярослава Левенця), які на теперішній час переховуються та перебувають у розшуку, виділені в окреме провадження, досудове розслідування у якому ще триває.

Покарання за статтею, яка інкримінується підозрюваним, – позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply