Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Завершальний крок візової лібералізації для України

Автор:

|

Травень 22, 2017

|

Рубрика:

Завершальний крок візової лібералізації для України

У понеділок, 22 травня, офіційний вісник Європейського Союзу (ЄС) оприлюднив рішення про запровадження безвізового режиму для громадян України. Воно вступить в силу через 20 днів після публікації, тобто з 11 червня.

Нагадаємо, що 11 травня Рада ЄС затвердила безвізовий режим для України. «Прийняття постанови про лібералізацію візового режиму для громадян України є важливою подією, яка сприятиме зміцненню зв’язків між українським народом і ЄС», –  сказано на сайті відомства.

Якщо після скасування віз для українців в ЄС виникнуть серйозні проблеми з міграцією або безпекою, то недавно переглянутий Брюсселем механізм припинення безвізового режиму дозволить скасувати нововведення, підкреслюється в заяві.

Таким чином громадяни України отримають можливість «в’їжджати у ЄС на 90 днів у кожен 180-денний період з діловою і туристичною метою, а також у сімейних справах». Для в’їзду на територію ЄС українцям будуть потрібні біометричні паспорти. Як і у випадку з Грузією, безвізовий режим не дає їм право на працевлаштування в країнах Євросоюзу.

Світлина AFP.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply