Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 22, 2022

Завдяки французам обійдемося без Росії

Автор:

|

Липень 14, 2018

|

Рубрика:

Завдяки французам обійдемося без Росії

Українське авіаційне-транспортне підприємство «Хорив-авіа» і базована у Франції вертольотобудівна компанія Airbus Helicopters у суботу, 14 липня підписали контракт про придбання 55 цивільних гелікоптерів. Вони будуть використовуватися в Україні для операцій пошуку і порятунку, надання термінової медичної допомоги та інших завдань.

Ідеться про 21 важкий гвинтокрил H225 із власності французького уряду, які перероблять спеціально для здійснення пошуково-рятувальних операцій, а також про новозбудовані 10 легких H145, призначених у першу чергу для термінової меддопомоги, і 24 легкі H125, придатні для широкого використання. Сума контракту становить 555 мільйонів євро ($646 мільйонів). Частину фінансування покриють французькі партнери.

Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий наголосив, що підписаний з французами контракт дозволить Україні технічно не залежати від Росії. Україна досі використовує радянські вертольоти Мі-8, які весь час потребують ремонту, і без російських комплектуючих наразі неможливо їх обслуговувати.

Світлина: після підписання контракту.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply