Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 16, 2021

Затримано лідера каталонських сепаратистів

Автор:

|

Березень 25, 2018

|

Рубрика:

Затримано лідера каталонських сепаратистів

У неділю, 25 березня, провідні інформаційні агенції світу повідомили, що колишній очільник Каталонії Карлес Пучдемон, який у суботу виїхав з Фінляндії, затриманий у Німеччині. Це сталося на автобані у федеральній землі Шлезвіг-Гольштейн після перетину політиком кордону з Данією.

У минулу п’ятницю іспанський суд повторно виписав Європейський ордер на арешт Карлеса Пучдемона, який втік до Бельгії після проведеного 1 жовтня референдуму про незалежність Каталонії. Референдум не був визнаний ані Мадридом, ані Брюсселем.

Газета Kieler Nachrichten 25 березня, з посиланням на судові кола, висловила припущення, що Карлес Пучдемон подасть прохання про отримання у Німеччині статусу біженця. Тоді його заяву розглядатиме Федеральне відомство у справах міграції та біженців. Втім, кримінальне переслідування за європейським ордером на арешт має пріоритет над клопотанням про надання притулку.

Потенційно за протидію владі і підбурювання до заколоту каталонському утікачеві в Іспанії загрожує до 30 років тюремного ув’язнення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply