Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Затримання прихильників «Ісламської держави»

Автор:

|

Червень 28, 2017

|

Рубрика:

Затримання прихильників «Ісламської держави»

Це вдалося завдяки спеціальній операції, здійсненій синхронно у трьох європейських країнах. У середу, 28 червня, іспанське Міністерство внутрішніх справ (МВС) повідомило, що в Іспанії, Німеччині і Великій Британії загалом заарештовано 6 осіб. Їх підозрюють у терористичній діяльності та зв’язках з «Ісламською державою». Найбільше (аж четверо) затримано у всесвітньовідомому іспанському туристичному центрі – місті Пальма-де-Майорка.

Як вважають у МВС Іспанії, усі шестеро осіб входили до одного структурного осередку. Вони проводили таємні зустрічі, на яких прославляли теракти смертників у країнах Євросоюзу, пропагували ідеї радикального ісламізму, заражали ними молодих людей, переконували їх відправитися воювати у зони конфліктів. Затримані також займалися створенням і поширенням агітаційних матеріалів в інтернеті.

Тиждень тому іспанське МВС повідомляло про затримання у столиці Іспанії Мадриді трьох передбачуваних джихадистів. Один з них був, як твердять у поліції, налаштований «вкрай радикально» і становив собою «особливу небезпеку» для країни.

Світлина DPA.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply