Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

Засуджений кардинал провини не визнає

Автор:

|

Лютий 26, 2019

|

Рубрика:

Засуджений кардинал провини не визнає

Інтернет-видання ВВС повідомляє у вівторок, 26 лютого, що в Австралії визнаний винним у сексуальних злочинах кардинал Джордж Пелл. Таким чином, він став найбільш високопоставленим католицьким ієрархом, визнаним винним у злочині такого кшталту. Суд визнав, що в 1996 році Джордж Пелл вчинив насильницькі дії щодо двох хлопчиків з хору в кімнатах собору в Мельбурні.

Кардинал свою провину не визнав і твердить, що став жертвою обмови. Вирок повинен бути оприлюднений у середу. Адвокати обіцяють подати апеляцію. Як скарбник Ватикану 77-річний Джордж Пелл є одним з найвпливовіших церковних ієрархів. Його часто характеризують як третього за рангом в Римській католицькій церкві.

Нагадаємо, що в середині грудня Папа Римський Франциск усунув трьох кардиналів зі свого неформального кабінету. У їх числі був і Джордж Пелл. Католицька церква в усьому світі в останні роки зіткнулася з низкою звинувачень, пов’язаних з сексуальним насильством з боку священиків. Скандал почався з публікації в серпні доповіді великого журі Пенсільванії.

Світлина AFP.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply