Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 23, 2021

Засуджені в Україні росіяни просять про обмін

Автор:

|

Серпень 15, 2018

|

Рубрика:

Засуджені в Україні росіяни просять про обмін

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова у середу, 15 серпня,  повідомила у мережі Facebook, що вісім громадян Росії, які відбувають покарання в Україні, написали заяви на ім’я Володимира Путіна з проханням обміняти їх на українських політв’язнів. Вони зробили це під час моніторингових візитів до місць позбавлення волі.

Подано перелік заявників: Вячеслав Висоцький (Черкаська виправна колонія № 62), Валерій Іванов та Олександр Валехидіс (Дрогобицька виправна колонія №40), Владислав Гречин (Одеська установа виконання покарань №21), Віктор Агєєв (Роменська виправна колонія №56), Олег Доронін (Городищенська виправна колонія №96), Денис Сидоров та Євген Шаталов (Житомирська установа виконання покарань №8). Олексій Седіков (Бучанська виправна колоніїя № 85), Олександр Саттаров та Фарух Качалов (Лук’янівське СІЗО).

Листи названих громадян через Міністерство закордонних справ України будуть відправлені дипломатичною поштою до Адміністрацію Президента Росії. Це можна розцінити як шанс звільнити з російських тюрем кількох політв’язнів-українців.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply