Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

Зараз не час дружити з Росією

Автор:

|

Листопад 29, 2018

|

Рубрика:

Зараз не час дружити з Росією

Таку думку щойно обрана грузинським Президентом Саломе Зурабішвілі висловила у четвер, 29  листопада, в інтерв’ю корпорації ВВС. Вона засумнівалася в можливості співпраці з Росією через її дій проти Грузії й України.

Саломе Зурабішвілі звинуватила Росію у поступовому просуванні вглиб території Грузії і викрадення її громадян на «лінії окупації». Так вона називає кордон з невизнаною республікою Південною Осетією. Москва визнає її незалежною державою і тримає на території цього регіону військову базу з контингентом чисельністю 4 тисячі осіб. Тбілісі і країни Заходу розглядають дії Москви в регіоні як агресію і окупацію. Росія ж називає це миротворчою операцією.

На президентських виборах Саломе Зурабівшілі випередила свого суперника Григола Вашадзе майже на 20 відсотків голосів. Вона заявила, що її перемога на виборах стала «перемогою Європи», зазначивши, крім іншого, що вона стала першою жінкою – главою грузинської держави. Григол Вашадзе, підтримуваний прихильниками колишнього президента Міхеіла Саакашвілі, не визнав підсумки виборів. Він звинуватив чинну владу в тиску на виборців і у фальсифікаціях.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply