Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Зараз найкращий час для американської мрії

Автор:

|

Січень 31, 2018

|

Рубрика:

Зараз найкращий час для американської мрії

Так заявив у своєму першому зверненні із щорічним посланням до обох палат Конгресу Президент США Дональд Трамп, наголошує 31 січня ВВС. Видання також констатує, що господар Білого дому зосередився на економічних успіхах, вкотре змалював контури нової «сильної, гордої і безпечної Америки» і закликав своїх критиків із табору демократів працювати разом.

А загалом, аналізуючи звернення «Про становище країни», експерти звертають увагу на твердження Дональда Трампа щодо необхідності модернізувати та переналаштувати американський ядерний арсенал. Промовець одразу висловив надію, що його ніколи не доведеться використовувати. Однак окреслив завдання такими словами: «Ми повинні зробити його настільки потужним, щоб це дозволило стримати будь-який акт агресії».

Американський президент заявив і про можливе знищення всієї ядерної зброї в усьому світі. Але у більш далекій перспективі.

Зазначимо, що нова ядерна стратегія США закликає до нарощування ядерної зброї, в тому числі – ядерних озброєнь малої потужності. У документі пропонується модернізувати ядерну тріаду, що включає стратегічну авіацію, міжконтинентальні балістичні ракети і атомні підводні ракетоносці. Також оголошено про плани повернення крилатої ракети з ядерною боєголовкою і модернізації деяких малопотужних ракет на підводних човнах. Безперечно, усе це є вимушеним наслідком агресивної політики Росії.

Світлини AFP і CNN.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply