Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Замість «хлібного» перемир’я буде «шкільне»

Автор:

|

Серпень 22, 2018

|

Рубрика:

Замість «хлібного» перемир’я буде «шкільне»

Або не буде, як не було до цього жодного іншого. У середу, 22 серпня, Дарка Оліфер – прес-секретар представника України у Тристоронній контактній групі з врегулювання збройного конфлікту в Донбасі, другого українського президента Леоніда Кучми – написала у мережі Facebook: «Справжній мир на Донбасі потребує, насамперед, повного припинення постачань зброї, боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів з РФ…».

Однак домовлятися таки треба. Хоча б заради часткового результату. І 22 серпня на черговому засіданні Тристороньої контактної група (ТКГ) у Мінську досягнуто згоди про введення перемир’я, приуроченого до початку нового навчального року. Режим припинення вогню вступає в силу з 00:01 29 серпня.

Навесні цього року Тристороння контактна група погоджувала «Великоднє перемир’я», потім домовлялася про припинення вогню з 1 липня «у зв’язку з початком жнив». Але міжнародні спостерігачі у ці періоди фіксували постійні обстріли.

У Тристоронню контактну групу входять представники Росії, України і Організації з безпеки і співпраці у Європі (ОБСЄ). Участь у засіданнях також беруть ватажки так званих  «ДНР» і «ЛНР».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply