Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Замах на Войціцьку пов’язаний з боргами Коломойського – Юрій Луценко

Автор:

|

Березень 17, 2016

|

Рубрика:

Замах на Войціцьку пов’язаний з боргами Коломойського – Юрій Луценко

1

Замах на народного депутата від партії «Самопоміч» Вікторію Войціцьку пов’язаний з боргами олігарха Ігоря Коломойського. Таку версію висунув нардеп Юрій Луценко з партії «Батьківщина».

Він повідомив, що Вікторія Войціцька, яка працює секретарем парламентського комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, наполегливо домагається виплати мільярдів гривень заборгованості по податках з боку «Укрнафти», яка багато років перебувала під повним контролем Коломойського. Під усілякими приводами компанія ухилялася від виплати дивідендів своїм акціонерам, в тому числі і державі.

Войціцька вже подала дві заяви в Національне антикорупційне бюро з приводу бездіяльності фіскальної служби по цьому питанню. І двічі в НАБУ не побачили ніяких порушень з боку «Укрнафти».

Луценко вважає, що наполегливість Войціцької стала дратувати тих, хто ухиляється від сплати боргів, і вони перейшли до відкритого залякування.

В ніч на 17 березня невідомі кинули запалювальний пристрій у двір будинку, де проживає сім’я Вікторії Войціцької. На щастя, ніхто не постраждав. За фактом спроби підпалу розпочато кримінальне провадження. Депутату буде надана державна охорона.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply