Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 3, 2022

Замах на помічника народного депутата

Автор:

|

Жовтень 11, 2018

|

Рубрика:

Замах на помічника народного депутата

Як повідомляє у четвер, 11  жовтня, інтернет-видання «Українська правда», у Херсоні невідомі обстріляли автомобіль Андрія Федоренка – бізнесмена і помічника нардепа від «Батьківщини» Юрія Одарченка. «Складається страшне враження, що Україна повернулася у лихі 1990-ті. Часи, коли у країні панував кримінал», – написав депутат у мережі Facebook.

Поранено двох осіб, які перебували в автівці. Андрієві Федоренку влучили у спину, його водій отримав поранення у ногу. «Автомобіль Land Cruiser на великій швидкості врізався в нашу машину. Коли ми зупинилися, по нас відкрили вогонь з автомата», – так описав інцидент сам помічник народного депутата. Він додав, що в автомобілі залишилося з півтора десятка дірок від куль з автомата Калашникова. Нападники втекли з місця події.

Андрій Федоренко при цьому наголосив: «Ці люди мені відомі, і відомі правоохоронцям. З яких причин по них не ведеться відповідна робота, я не можу сказати. Мене попереджали, що для мене все закінчиться сумно, і от сьогодні це було втілене в життя».

Світлина: Андрій Федоренко.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply