Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

Замах на депутата Володимира Парасюка: кілька неофіційних версій

Автор:

|

Березень 31, 2016

|

Рубрика:

Замах на депутата Володимира Парасюка: кілька неофіційних версій

main

Основною темою українських ЗМІ сьогодні став замах на життя народного депутата Володимира Парасюка, що стався вночі.

Вчора, 30 березня, близько 10 годин вечора депутат зупинився на стоянці біля житлового будинку по бульвару Лесі Українки у центрі Києва. Не встиг він вийти з автомобіля Subaru Legacy Outback, як пролунав вибух. Сам Парасюк не постраждав, як і його дороге авто – весь удар прийшовся на інші машини, що стояли поруч. Колега нардепа Ігор Луценко, який швидко прибув на місце події, повідомив, що вибуховий пристрій спрацював в 5 метрах в  від машини Парасюка.

Хто міг скоїти замах на нього, Володимир Парасюк не знає. Правоохоронці вже відкрили кримінальне провадження за статтею «замах на життя державного діяча».

Народний депутат від БПП Вадим Денисенко, підсумовуючи версії, які гуляють по ЗМІ і соціальним мережам, запропонував можливі причини акції. Перша версія – традиційний «російський слід»: мовляв, Москва не пробачила Парасюку недавно зірваний у Львові російський триколор і активну участь нардепа у ініціюванні розриву дипломатичних відносин України з Російською Федерацією.

Друга версія – помста заступника начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ Василя Пісного, якого Парасюк ще в листопаді минулого року вдарив ногою під час засідання комітету по боротьбі з корупцією.

About Author

news-online

  • Юрий Бегемотов

    Cамозамах…

  • Drakk3

    Судя по тому, что его нифига недешевый автомобиль, по странному стечению обстоятельство не получил ни одной царапины при взрыве гранаты (Гранаты Карл!!!), я думаю имеет место банальная и не совсем удачная инсценировка.