Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 16, 2021

«Залізний Арні» сказав, що повернувся

Автор:

|

Березень 31, 2018

|

Рубрика:

«Залізний Арні» сказав, що повернувся

Інтернет-видання «Голос Америки» у суботу, 31 березня, розповідає про стан здоров’я всесвітньовідомого кіноактора і політика Арнольда Шварценеґґера, якому провели термінову операцію на відкритому серці. Стан пацієнта стабільний. За найсвіжішою інформацією він вже прийшов до тями. «Я повернувся», – такими були перші слова «Залізного Арні».

70-річний голлівудський актор і 38-й губернатор штату Каліфорнія (2003-2011) потрапив у шпиталь Cedars-Sinai минулої п’ятниці для заміни клапана на серці. Але несподівано виникли ускладнення і лікарі вирішили провести невідкладну операцію, яка тривала кілька годин.

А ось що сказав журналістам давній друг Арнольда Шварценеґґера і теж мега-популярний актор Сільвестер Сталлоне: «Арнольд – сильний чоловік, і буде більший і сильніший, ніж раніше». Як відомо, вони обоє люблять курити сигари. Отож, журналісти поцікавилися, чи не змушений буде Арнольд Шварценеґґер після операції покинути цю звичку.  Сільвестер Сталлоне дотепно відповів: «Є речі, від яких неможливо відмовитись – курити сигари й дихати».

Архівна світлина АР: Сільвестер Сталлоне та Арнольд Шварценеґґер.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply