Залізнична катастрофа викликала пожежу
Трагедія сталася у Болгарії 10 жовтня. Неподалік від станції Хітрино на північному сході країни зійшов з рейок товарний потяг, який перевозив суміш пропану і бутану. Дві цистерни врізалися в лінію електропередач і вибухнули. Це викликало сильну пожежу. За останніми даними загинуло семеро людей, ще 29 постраждали від поранень та опіків.
Щонайменше два десятки будівель у прилеглому до станції селищі зруйновані. У Хітрино мешкає близько 800 осіб. Влада оголосила евакуацію місцевих жителів. З вогонь гасили півтори сотні пожежників. Вони також розшукують під завалами людей, що вижили.
Прем’єр-міністр Болгарії Бойко Борисов оголосив, що їде на місце події. Перед тим він у соціальних мережах повідомив, що місцева лікарня відчуває дефіцит донорської крові, і закликав жителів регіону здавати кров, щоб допомогти лікуванню постраждалих.
П'ять країн створили союз для Індо-Тихоокеанського реґіону
Ви можете припинити показувати країни Океанії як начебто «імпотентів»Що Московія вкрала в України
Крадіжок значно більше. А про деякі ми навіть не здогадуємося... ОсьЧотири сценарії завершення війни в Україні
Надіюсь все закінчиться добреНовий український уряд Володимира Гройсмана: ті, кого не жаль
СРОЧНЫЙ КРЕДИТ ДОСТУПЕН СЕЙЧАС СЕГОДНЯ Я ПОЛУЧИЛ ЖЕЛАЕМУЮ СУММУ КРЕДИ