Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Залізнична катастрофа в Італії

Автор:

|

Січень 25, 2018

|

Рубрика:

Залізнична катастрофа в Італії

У четвер, 25 січня, у передмісті Мілана між станціями Segrate і Pioltello зійшов з рейок пасажирський поїзд. У перших повідомленнях йшлося про трьох загиблих та п’ятнадцятьох серйозно поранених. Тим часом префект Мілана Лучіана Ламоргезе повідомляє про чотирьох загиблих жінок. У п’яти осіб діагностовано небезпечні для життя поранення, десять людей отримали серйозні травми, і близько ста – незначні. Машиніст поїзда теж поранений, зараз його допитують слідчі.

Транспортна компанія наразі ще не готова назвати причини аварії. Італійські ЗМІ більше схильні до версій, що катастрофа сталася через помилку в управлінні або технічну несправність. Інформаційна агенція Reuters з посиланням на поліцію теж називає два ймовірні варіанти – обвал землі під коліями, або проблема при переведенні стрілки. Опитані пасажири розповідають, що відчували «сильне тремтіння» у вагонах безпосередньо перед аварією.

Повністю заповнений потяг прямував до Мілана з містечка Кремона, розташованого поблизу. Зазвичай цим маршрутом користуються мешканці передмість, які працюють чи навчаються у Мілані. Поїзд складався з шести вагонів, у ньому їхали сотні пасажирів. Наразі рух на цьому відтинку призупинено.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply