Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 25, 2021

Закрито справу про викрадення євромайданівців

Автор:

|

Серпень 10, 2018

|

Рубрика:

Закрито справу про викрадення євромайданівців

Таке рішення ухвалив у п’ятницю, 10 серпня, Київський районний суд міста Полтави. Йдеться про справу щодо мера Харкова Геннадія Кернеса та його охоронців, яких звинувачували у викраденні та катуваннях двох учасників харківського Євромайдану.

Суддя Андрій Антонов так пояснив закриття справи: «Суд приходить до висновку, що відмова прокурорів, потерпілих та їхніх представників від участі у дебатах та їхня систематична неявка до суду без поважних причин має бути розцінена як відмова від обвинувачення». Повідомлення про те, що прокурори не з’являються до суду, надходили і раніше.

У справі, крім самого чинного міського голови Харкова, фігурують також його охоронці Євген Смицький та Віталій Блинник. Усіх трьох звинувачували у незаконному позбавленні волі, катуваннях та погрозі вбивством двох учасників харківського Євромайдану. Постраждалі твердили, що у січні 2014 року їх схопили, коли вони фотографували номери автомобілів біля готелю «Національ», де жив Геннадій Кернес.

Кримінальне провадження відкрили в березні 2014 року, а в березні 2015 року справу передали до суду. Геннадій Кернес неодноразово заявляв, що провадження проти нього сфабриковане, і навіть хотів, щоб воно якнайшвидше потрапило до суду.

Світлина: Геннадій Кернес у суді.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply