Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

Закордонні військові вчаться в українських

Автор:

|

Травень 06, 2018

|

Рубрика:

Закордонні військові вчаться в українських

Інтернет-видання «Радіо Свобода» у неділю, 6 травня, розповідає про міжнародний вишкіл Combined Resolve X, який триває у Німеччині. Там усіх вразила своєю бойовою майстерністю та витривалістю українська ротна тактична група у складі десантників Миколаївської 79 десантно-штурмової бригади та танкістів 14 окремої механізованої бригади. Наші бійці продемонстрували щось більше, ніж усі звикли бачити на навчаннях, і примусили навіть досвідчених спостерігачів відчути режим, що наближений до реального.

Українці не просто витримали наступ умовного супротивника, а й «знищили» значне число його панцерної техніки та живої сили. А потім здійснили марш у визначений район, під час зіткнення підбили кілька «ворожих» танків M1A2 Abrams та практично без втрат дісталися місця призначення у тилу «ворожих» військ, де зайняли домінуючу висоту. Врешті успішно відбили атаку на свої позиції, а коли керівники навчань наказали повторити цей епізод, українці домоглися це більшого успіху. Вони захопили «ворожу карту» з нанесеною оперативною обстановкою і передати її до штабу багатонаціонального батальйону сил «OPFOR».

Ось як прокоментував звитяжність і вміння військовослужбовців з України американський офіцер: «У нас тут відбувається дуже багато ротацій, як правило, ти не бачиш нічого нового, але ця ротація – виняткова. Українські військові показали речі, які я раніше не бачив. Я гадаю, що солдати сил «OPFOR» – всі вони трохи вчаться в українців. Я задоволений цими навчаннями».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply