Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

Закон про воєнний стан в Україні підписано

Автор:

|

Листопад 28, 2018

|

Рубрика:

Закон про воєнний стан в Україні підписано

Схвалений раніше Верховною радою документ про затвердження відповідного указу Президента України у середу, 28 листопада, був підписаний Петром Порошенком. Закон вступить в силу після його офіційного оприлюднення.

Рішення про запровадження воєнного стану було прийнято на екстреному засіданні Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України після збройного інциденту в Керченській протоці, де 25 листопада росіяни атакували українські кораблі.

Режим воєнного стану в Україні вступив в силу заднім числом з 14.00 за місцевим часом 26 листопада в областях, що межують з Росією і невизнаним Придністров’ям – Вінницькій, Донецькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській, а також у внутрішніх водах Азовсько-Керченської акваторії. Він буде діяти протягом 30 діб.

Петро Порошенко запевнив, що обмеження прав громадян в умовах воєнного стану буде застосовуватися лише в разі наземної агресії з боку Росії. В указі президента також йдеться про те, що наступні вибори глави держави відбудуться, як і планувалося, 31 березня 2019. Отже, військовий стан не вплине на їх проведення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply