Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 23, 2021

Закон про реінтеграцію Донбасу прийнято

Автор:

|

Січень 18, 2018

|

Рубрика:

Закон про реінтеграцію Донбасу прийнято

Повна назва законопроекту №7163 – «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях». 18 січня Верховна Рада ухвалила його у другому читанні і в цілому. За проголосували 280 народних депутатів, проти висловилися 36, утрималися двоє.

Закон про реінтеграцію Донбасу визнає Росію країною-агресором, а території місцевих так званих «республік» оголошує тимчасово окупованими. Бойові дії, які тривають у регіоні з квітня 2014 року, вже мають назву не Антитерористичної операції, а «заходів щодо забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі збройної агресії РФ в Донецькій і Луганській областях».

Головною метою державної політики щодо забезпечення суверенітету України над тимчасово окупованими територіями, згідно з документом, є їх звільнення і встановлення конституційного ладу та територіальної цілісності.

Ідею визнати Росію країною-агресором на законодавчому рівні у Кремлі називають «публічними бездоказовими інсинуаціями». Російська влада і надалі категорично заперечує будь-яку свою причетність до збройного конфлікту на сході України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply