Новини для українців всього свту

Wednesday, Mar. 3, 2021

Займатися безпекою з Кремлем – небезпечно!

Автор:

|

Серпень 23, 2017

|

Рубрика:

Займатися безпекою з Кремлем – небезпечно!

У липні цього року Дональд Трамп повідомив, що під час його першої зустрічі з президентом Росії  Володимиром Путіним на саміті «G20» у Гамбурзі було обговорено тему створення спільної групи з питань кібербезпеки, що мала б уберегти від проблем на кшталт втручання хакерів в вибори. Цю пропозицію тоді різко критикували як демократи, так і високопоставлені республіканці. Більше того, про неї пам’ятають і навіть вживають контр-заходів.

У середу, 23 серпня, «Голос Америки» повідомив, що Комітет з розвідки Сенату США ухвалив законопроект, який заборонить президенту Дональду Трампу створювати без дозволу американських законодавців спільний з Росією підрозділ з питань кібербезпеки, У документі міститься вимога, щоб президент надавав Конгресу звіт про те, якими розвідувальними даними США будуть ділитися з Росією та які застереження є з цього приводу у контррозвідки.

Reuters наголошує, що у разі прийняття такого закону, він стане черговим кроком Конгресу США у справі обмеження діяльності Дональда Трампа стосовно Росії. Своє повідомлення про можливий спільний з росіянами кібер-підрозділ чинний господар Білого дому оприлюднив у своїй улюбленій мережі Twitter. Тепер бачимо, що з цього вийшло. До слова, експерти вже підрахували, що Дональд Трамп зробив за такий ще короткий час свого президентства понад тисячу хибних заяв.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply