Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 22, 2021

Захист Віктора Януковича переходить у напад

Автор:

|

Лютий 05, 2019

|

Рубрика:

Захист Віктора Януковича переходить у напад

Адвокати президента-втікача у вівторок, 5 лютого, принесли у Державне бюро розслідувань (ДБР) заяву, у якій звинувачують низку високопосадовців у «втраті Криму, насильницькому захопленні влади, державній зраді, організації масових вбивств на Майдані у 2014 році».

Нагадаємо, що 24 січня Оболонський районний суд Києва заочно визнав Віктора Януковича винним у державній зраді, а також злочинах проти миру і посібництві у веденні війни проти України. Вирок – 13 років ув’язнення. Тепер, як бачимо, захист засудженого екс-президента перейшов у наступ.

Складається враження, що адвокати пропонують громадськості якесь гумористичне шоу. Адже твердять, що під час судового процесу над їхнім клієнтом зібрали матеріали для звинувачень аж на 9 томів! Однак у ДБР змушені будуть з усім цим розбиратися. Хоча б для того, що підтвердити бездоказовість звинувачень. А у переліку тих, кого вони стосуються, названо секретаря РНБО Олександра Турчинова, голову Верховної Ради Андрія Парубія, екс-прем’єра Арсенія Яценюка, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, мера Києва Віталія Кличка, генпрокурора Юрія Луценка, міністра оборони Степана Полторака, в.о. міністра оборони у 2014 році Ігоря Тенюха та низку інших.

Світлина: адвокати Віктора Януковича Віталій Сердюк та Ігор Федоренко.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply