Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Захищати права дітей у збройних конфліктах

Автор:

|

Травень 06, 2017

|

Рубрика:

Захищати права дітей у збройних конфліктах

Оприлюднене 6 травня зведення прес-центру штабу АТО інформує, що минулої доби окупаційні війська знову здійснили низку збройних провокацій, під час яких 63 рази відкривали вогонь по позиціях підрозділів Збройних Сил України. Ворог активно застосовував міномети двох калібрів та озброєння панцерної техніки на різних ділянках лінії фронту. А на Донецькому напрямку контрольовані кремлівською владою бандформування не припиняють обстрілів з зенітної установки ЗУ-23-2. Впродовж доби п’ятеро українських військовослужбовців отримали поранення.

Прес-центру штабу АВТО повідомив також про важливий захід, що відбувся у Краматорську. Представники неурядової міжнародної організації Данська Рада у справах біженців (ДРБ) провели для офіцерів Збройних Сил України, які виконують бойові завдання в Донецькій та Луганській областях, тренінг на тему: «Забезпечення дотримання прав дітей в умовах збройного конфлікту». У ньому взяли участь заступники командирів оперативно-тактичних угруповань, військових частин з морально-психологічного забезпечення, помічники з правової роботи.

Керівник Програми захисту ДРБ Карлі Хофман-Шварц поінформувала учасників тренінгу про діяльність цієї неурядової міжнародної організації, що допомагає біженцям, вимушено переміщеним особам, іншим категоріям постраждалих, шляхом реалізації програм із захисту, надання грошової, гуманітарної, інформаційної допомоги. Національний консультант ДРБ з питань захисту прав дитини Олексій Лазаренко ознайомив присутніх з Міжнародними правовими актами про захист прав дітей у збройних конфліктах, які повинні знати військовослужбовці.

Присутні офіцери отримали інформаційні та методичні матеріали, що допоможуть їм при проведенні подібних занять у своїх військових частинах.

Світлини з тренінгу у Краматорську.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply