Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Захищайте не свої посади, а людей і країну!

Автор:

|

Серпень 03, 2018

|

Рубрика:

Захищайте не свої посади, а людей і країну!

Таку рекомендацію дала чиновникам чинної влади Юлія Тимошенко. У п’ятницю, 3 серпня, вона прокоментувала дві резонансні події минулого дня, які назвала «політичним тероризмом».

Нагадаємо, що на Дніпропетровщині 2 серпня вибухнула автівка, якою їхав голова фракції «Батьківщини» в Кам’янській міськраді Віталій Чернявський. Він зараз під опікою лікарів у важкому стані. А в Одесі вантажівка ГАЗ протаранила машину, в якій перебували активісти місцевої організації «Народного руху України» Михайло Кузаконь і Григорій Козьма.

«І в цей же день прокуратура заявила, що не знайшла ознак теракту у вбивстві журналіста Павла Шеремета… Просто нема слів. А що ж це було? Розваги?», – обурено запитує Юлія Тимошенко. На думку лідерки «Батьківщини», влада та правоохоронні структури, замість розслідувати злочини, розлого коментують, кому це могло бути вигідно та хто їх хоче у такий спосіб дискредитувати. Дісталося і Президенту, який «здається, остаточно відмовився від критеріїв професіоналізму в силовій кадровій політиці і перейшов на критерії особистої відданості».

Юлія Тимошенко вимагає негайної реакції Президента, силових структур і РНБО на останні події і завершує свій пост такими словами: «Досить захищати власні посади! Захищайте людей і країну!»

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply