Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Загинув у День перемоги над нацизмом

Автор:

|

Травень 10, 2017

|

Рубрика:

Загинув у День перемоги над нацизмом

З Донецького напрямку зони бойових дій надійшла скорботна звістка. 9 травня, неподалік Луганського загинув військовослужбовець Збройних сил України. Ворог обстрілював наші позиції із стрілецької зброї. Ось так, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні нинішні послідовники фашистських окупантів, що увірвалися на територію нашої Вітчизни, позбавили життя одного з її захисників.

І загалом, як бачимо з оприлюдненого 10 травня зведення прес-центру штабу АТО, російські загарбники та підпорядковані їм бандформування відверто нехтують усіма тими старорежимними традиціями, оборонцями яких їх виставляє кремлівська пропаганда. Минулої доби окупаційні війська 70 разів обстріляли українські позиції. При цьому повсюдно застосовували заборонену Мінськими угодами зброю. Не раз озивалися міномети двох калібрів, вкотре вели терористи вогонь з озброєння панцерної техніки та зенітних установок. При особливо зухвалих провокаціях українські офіцери віддавали розкази про адекватну відповідь.

А у містах і селах контрольованих урядом України районів Донбасу, попри ворожі обстріли, День перемоги над нацизмом таки відзначили. На вміщеній нами світлині – один з епізодів урочистого мітингу «Пам’ять завжди живе», що відбувся у Костянтинівці. Участь у святкових заходах із вшанування пам’яті про загиблих героїв Другої світової та висловлення вдячності її живим учасникам і свідкам Перемоги взяли Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, керівник Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей генерал-лейтенант Олександр Сирський, священнослужителі, представники громадських організацій, мешканці і гості міста. «Поважати ратний подвиг наших дідів і прадідів – це честь, а підтримувати і нарощувати сучасну українську армію – це наш обов’язок», – сказав генерал-лейтенант Олександр Сирський, наголошуючи на спадкоємності поколінь у боротьбі з чужоземними окупантами.

About Author

news