Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Захворів під час страйку під землею

Автор:

|

Жовтень 29, 2018

|

Рубрика:

Захворів під час страйку під землею

Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець у понеділок, 29  жовтня, повідомив у мережі «Facebook», що на шахті імені Григорія Капустіна у Луганській області довелося терміново піднімати на поверхню 25-річного Віктора Саматея, який на одинадцятий день протесту під землею захворів на запалення легень.

Робітники цієї копальні протестують через заборгованість із заробітної платні. Зараз під землею залишається 14 гірників разом із народним депутатом Сергієм Капліним, який приєднався до страйку. За словами Михайла Волинця, трудові колективи усіх чотирьох шахт акціонерного товариства «Лисичанськвугілля» припинили свою роботу.

Шахтарі інших регіонів України висловили свою солідарність з протестувальникам. Наприклад, гірники Волині підготували заявку на перекриття залізничної колії, хоча пасажирські потяги обіцяли пропускати. Справа вже набула міжнародного резонансу. У низку закордонних профспілкових організацій скеровано інформацію про те, що вже одинадцяту добу гірники шахти імені Григорія Капустіна залишаються під землею в надскладних й небезпечних умовах. Напередодні на цій копальні стався обвал. Завалило один відкаточний штрек, але у гірників залишилося два запасних виходи на поверхню.

Світлина: хворий на пневмонію гірник уже на поверхні.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply