Новини для українців всього свту

Thursday, May. 13, 2021

Загострення вздовж усієї лінії фронту

Автор:

|

Квітень 26, 2017

|

Рубрика:

Загострення вздовж усієї лінії фронту

Про нього інформує оприлюднене 26 квітня зведення прес-центру штабу АТО. Минулої доби терористичні війська 65 разів відкривали вогонь по українських позиціях. На різних напрямках вони гатили з гармат калібру 122-мм, 120-ти та 82-міліметрових мінометів, зенітних установок ЗУ-23-2, озброєння бойових машин піхоти (БМП) та бронетранспортерів (БТР). Коли напруженість сягала критичної межі, підрозділи Збройних Сил України відстрілювалися, аби вгамувати зухвалість супротивника.

Нинішнє загострення, однозначно було скоординованою дією, спланованою російським командуванням. Адже зростання інтенсивності вогню та застосування важких видів зброї відбулося практично одночасно на усіх напрямках. Навіть на традиційно більш спокійному Луганському лунала артилерійська канонада, розривалися міни. Потужних обстрілів зазнали тут наші опорні пункти, обладнані у районах Жовтого, Новоолександрівки, Новозванівки, Кримського та Попасної.

У цих складних та вкрай напружених умовах не вдалося уникнути втрат. Троє українських бійців загинули, поранення отримали четверо.

Світлина: на позиціях українських морських піхотинців поблизу Талаківки.

About Author

news

 • Тетяна

  Якщо Бог не дає ради тому, що відбувається, він допускає війну, щоб знищувати… Хотіли воювати, най воюють… тільки з жінкою з двома дітьми воювати то круто… а от з Путіним байки щодо психічних захворювань і крадіжок не проходять… тут потрібно відповідати за злочини і молдаван кегебістів Фільо і бандюг Зубиків, і судді Овсієнка А., що віджимає батьківську і дідівську домівку, за знущання над батьками і братом, за смерть чоловіка задля моєї рідної землі і хати!!! Доки буде наявна злочинність поліції і управління, доти буде війна. А це не допоможе, буде – ядерна. стріляти ту брехливу шизануто-дебілкувату молдаво-українську падлоту… це тільки винищувати… тут більше нічим не допоможеш…

  • юрий

   Только молдаво-украинскую стрелять-а кацапско-азиатскую?А інших?Не розумію тебе….

 • юрий

  УРОДЫ невменяемой рашки никак не могут сдохнуть!