Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 2, 2022

Загострення у районі сирійського Алеппо

Автор:

|

Листопад 25, 2018

|

Рубрика:

Загострення у районі сирійського Алеппо

Про нього у неділю, 25  листопада, розповідає «Радіо Свобода». За даними Сирійського центру моніторингу прав людини, який базується у Британії, урядові війська і загони озброєної опозиції обмінялися ударами. Є вбиті і поранені.

Раніше про обстріл житлових кварталів міста Алеппо, який контролюють урядові війська, заявили державні ЗМІ Сирії і російські військові. За їх твердженнями постраждало понад 70 осіб, причому у багатьох з них є симптоми отруєння, імовірно, хлором.

Сирійський центр моніторингу прав людини підтверджує, що при обстрілі Алеппо постраждали не менше 32-х мирних жителів. За даними правозахисників, внаслідок ударів урядових сил по позиціях повстанців у провінції Ідліб на північ від Алеппо були вбиті не менше 9 мирних жителів, в тому числі діти.

У вересні Росія і Туреччина домовилися про створення буферної зони в провінціях Алеппо і Ідліб між територіями, які утримує озброєна опозиція, і районами, контрольованими сирійською владою. Домовленість, однак, досі не виконана. На лінії зіткнення сторін і далі відбуваються зіткнення.

Світлина AFP: бійці загону опозиції у районі Алеппо.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply