Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Західний вектор газопостачання України

Автор:

|

Серпень 30, 2018

|

Рубрика:

Західний вектор газопостачання України

Інтернет-видання «Польське радіо» у четвер, 30 серпня, повідомляє, що компанія PGNiG бере участь у чергових переговорах щодо постачання газу в Україну.

У першому півріччі поточного року Польська нафтогазова компанія PGNiG вже надала для потреб нашої держави майже 220 млн кубометрів газу. За оцінкою заступника голови PGNiG Мацєя Возняка, це трішки менше за минулорічні обсяги. Однак він висловив впевненість, що ситуація поліпшиться: «До кінця року ми очікуємо стабілізації і домовляємося про чергові контракти на постачання газу».

Під час прес-конференції представники Польської нафтогазової компанії повідомили, що 2019 року сподіваються на 29 партій скрапленого газу. Сьогодні пропускна спроможність терміналу у Свіноуйсьці, що на Балтійському морі, 38 партій протягом року. PGNiG у першому півріччі реалізувала 11 партій – 1,3 млрд кубометрів газу після регазифікації.

Крім цього, стало відомо, що до кінця року буде оголошено вирок Арбітражного трибуналу у справі позову PGNiG проти російського «Газпрому». Йдеться про відновлення переговорів щодо контрактної ціни за паливо з Росії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply