Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Загарбники планують екологічну катастрофу

Автор:

|

Жовтень 31, 2016

|

Рубрика:

Загарбники планують екологічну катастрофу

1031___01-3

Українські військовослужбовці Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) повідомили цю тривожну новину у понеділок, 31 жовтня. Описана ситуація цілком зрозуміла. Щоб відновлювати знищені злочинними обстрілами бойовиків об’єкти інфраструктури, необхідно припинити стріляти. Тим часом від російської сторони вже давно не надходило письмових гарантій про дотримання режиму тиші під час роботи ремонтних бригад. Трапляється і так, що загарбники діють з точністю до навпаки. Зокрема, у письмовій формі українська сторона отримала відмову надати гарантії безпеки при проведенні ремонтно-відновлювальних робіт Авдіївського коксохімічного заводу та Красногорівського вогнетривкого заводу. При цьому причин такого ставлення до людей не пояснили. На залишається нічого іншого, як зробити висновок, що провокування гуманітарної та екологічної катастроф входить у плани ватажків самопроголошених «республік» та їхніх московських господарів.

А у самій зоні бойових дій тим паче нема спокою. Як інформує прес-центру штабу АТО у своєму зведенні станом на ранок 31 жовтня, минулої доби окупанти відкривали вогонь 54 рази. При цьому знову застосовували і міномети, і гармати, і бойові машини піхоти.

Є і добра новина. У Старобільську Луганської області за сприяння офіцерів групи цивільно-військового співробітництва (ЦВС) оперативно-тактичного угруповання «Луганськ» відкрито музейну експозицію: «Буремний Донбас: шлях до миру». Зібрано понад сто предметів бойового спорядження учасників АТО, уламків від ворожих снарядів та унікальних світлин. Особливої уваги надали подвигам Героїв України, які загинули у боротьбі з російськими загарбниками.

1031___01-1

Світлини з facebook-сторінки прес-центру штабу АТО.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply