Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Задекларовані багатства російських депутатів

Автор:

|

Квітень 15, 2016

|

Рубрика:

Задекларовані багатства російських депутатів

MICT_n__16-04-15__06_рос-депи

На офіційному сайті Держдуми Росії вміщено майнові декларації депутатів за 2015 рік. І чого тільки не нагромадили ці далеко не бідні люди! Інвентарний звіт казкової скарбниці Синдбада, безперечно, мав би скромніший вигляд.

Наприклад, дружина депутата «Єдиної Росії» Марселя Юсупова має швейну фабрику. «Жиріновець» Володимир Таскаев є власником півкілометрової залізничної під’їзної колії. Єдинорос Сергій Кузін володіє готельним номером площею 80 квадратних метрів у Болгарії. А у його однопартійця Рафаеля Марданшина у власності газопровід низького тиску. В стадії будівництва знаходиться басейн дружини комуніста Віктора Паутова…

Читається, як казка. Але є й декларації, схожі на анекдот. Згадано льох, триметрової площі овочесховище, сторожка і тому подібні не надто важливі, а може й зовсім неважливі  речі. Та найбільше здивування викликала юрта площею 1.064 квадратних метра, що належить дружині Іринчея Матханова, який представляє Бурятію і Забайкальський край.

Юртою народи-кочівники називають переносне каркасне житло з повстяним покриттям. Але як його переносити, коли діаметр понад 36 метрів? Прості буряти обходяться незрівнянно скромнішими юртами, ніж дружина пана Матханова, акцентуємо – депутата від партії «Справедлива Росія». Ось така у них там «справедливість»!

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply