Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Заблоковано білоруський опозиційний сайт

Автор:

|

Січень 25, 2018

|

Рубрика:

Заблоковано білоруський опозиційний сайт

Йдеться про інтернет-ресурс charter97.org. Цей опозиційний сайт має 20-річну історію, впродовж якої завжди різко критикував владу. 25 січня Міністерство інформації Білорусі оголосило про рішення обмежити доступ до ресурсу «у зв’язку з розміщенням інформації, поширення якої заборонено статтею 38 Закону Республіки Білорусь “Про засоби масової інформації”».

Втім, проблеми з доступом до «Хартії-97» користувачі на території країни виявили ще у другій половині дня 24 січня. Стаття закону, про яку сказано у міністерському рішенні, містить доволі широкий перелік забороненої до розповсюдження інформації – від згадки про офіційно не зареєстровані організації до пропаганди наркотиків, війни, насильства, жорстокості і закликів до екстремізму. Що саме порушено у цьому конкретному випадку, не вказано.

Сайт «Хартія-97» й раніше піддавався блокування. Переважно – під час політичних кампаній і зростання активності білоруської опозиції. У 2011 році міжнародний Комітет захисту журналістів нагородив це інтернет-видання почесною премією «За свободу преси». В останні роки редакція сайту розміщувалася у Польщі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply