Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Заарештовано ймовірного вбивцю журналістки

Автор:

|

Жовтень 09, 2018

|

Рубрика:

Заарештовано ймовірного вбивцю журналістки

«Радіо Свобода» у вівторок, 9 жовтня, повідомляє про затримання болгарською поліцією підозрюваного у справі про вбивство журналістки Вікторії Маринової. Цю інформацію надало агенції «Reuters» джерело в уряді країни. Правда, у прес-службі Міністерства внутрішніх справ відмовилися наразі щось коментувати, пообіцявши, що представники відомства виступлять пізніше із заявою.

Про вбивство на півночі Болгарії директора і ведучої каналу TVN 30-річної Вікторії Маринової стало відомо в неділю. Останньою темою, над якою вона працювала, був скандал навколо розкрадання коштів фондів Європейського союзу. Регіональний канал TVN, де працювала покійна, єдиним з болгарських телеканалів висвітлював цей передбачуваний злочин.

Єврокомісія у понеділок закликала Болгарію якомога швидше провести ретельне розслідування цього вбивства і притягнути винних до відповідальності. У Євросоюзі це вже третє за останній час вбивство журналіста-розслідувача. Торік у жовтні на Мальті загинула внаслідок вибуху журналістка Дафне Каруана Галісія. У лютому цього року у Словаччині застрелили журналіста Яна Куцяка з нареченою.

Болгарія займає 111-е місце в світовому рейтингу свободи преси, складеному організацією «Репортери без кордонів».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply