Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Заарештовано автомобіль друга Сергія Скрипаля

Автор:

|

Березень 20, 2018

|

Рубрика:

Заарештовано автомобіль друга Сергія Скрипаля

Про новий хід у справі резонансного отруєння у вівторок, 20 березня, пише інтернет-видання «Deutsche Welle» з посиланням на газету The Telegraph.  Йдеться про машину британця Росса Кассіді. Саме він забирав Юлію Скрипаль з аеропорту. Таким чином відпрацьовується версія, що нервово-паралітичну речовину, якою отруїли родину Скрипалів, було підкинуто в багаж доньки.

Юлія Скрипаль вилетіла з московського аеропорту Шереметьєво 3 березня й приземлилася в аеропорту Хітроу в Лондоні. Відомо, що Сергій Скрипаль попросив свого друга Росса Кассіді відвезти його дочку у Солсбері, бо сам не був упевнений, чи зможе дістатися через сніг до аеропорту власним автомобілем. Через добу батько і дочка Скрипалі були доставлені в лікарню з отруєнням.

Сам Росс Кассіді не має скарг на самопочуття, однак його родичі висловлюють стурбованість тим, що поліція вирішила обстежити автомобіль аж коли минуло понад два тижні від дня події. Адже це була перша машина, в якій Юлія опинилася, прилетівши до Англії, і остання, яку вилучила поліція.

Скотланд-ярд називає розслідування у справі про отруєння Сергія і Юлії Скрипалів одним з найбільш складних поміж усіх, якими займалася контртерористична поліція. Передбачається, що процес розтягнеться на багато місяців.

Нагадаємо, що колишній полковник Головного розвідувального управління Генштабу збройних сил Росії (ГРУ) Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були виявлені непритомними 4 березня у британському місті Солсбері і шпиталізовані з сильним отруєнням. Слідство прийшло до висновку, що на них було скоєно напад з використанням розробленої в СРСР бойової нервово-паралітичної речовини типу «Новичок».

Світлина Reuters: лавка, на якій знайшли отруєних Скрипалів, накрита наметом.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply