Новини для українців всього свту

Saturday, Mar. 6, 2021

За ворожу пропаганду – геть з України!

Автор:

|

Серпень 15, 2017

|

Рубрика:

За ворожу пропаганду – геть з України!

У вівторок, 15 серпня, речник Служби безпеки України Олена Гітлянська написала на своїй сторінці у мережі Facebook: «Сьогодні СБУ примусово повернула на територію РФ російську пропагандистку Тамару Нерсесьян та заборонила їй в’їзд на три роки. Сподіваюсь, ні у кого не виникне сумніву, що ця особа діяла на шкоду національним інтересам України».

Один із останніх сюжетів пані Нерсесьян, що присвячений фестивалю Бандерштат, був знятий у традиційному стилі російської пропаганди. Зокрема, там сказано, що дійство організоване неонацистськими організаціями та «західними кураторами», а на самому фестивалі влаштовують презентації книг «неонацистів» та забороняють російську мову. Далі ведуча називає гетьмана Івану Мазепу зрадником і лицеміром та обурюється, що його в Україні вважають героєм.

Сайт «Радіо Свобода», розповідаючи 15 серпня про цей факт, нагадує, що 26 липня СБУ повідомила про видворення з України колеги Тамари Нерсесьян Марії Князєвої, яка працювала для двох російських телеканалів під псевдонімом «Саушкіна». Їй також заборонили в’їзд в Україну на три роки.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply