Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

За що «погорів» російський полковник

Автор:

|

Серпень 10, 2016

|

Рубрика:

За що «погорів» російський полковник

putin

Честь і слава українським військовим розвідникам! Часом складається враження, що вони більше знають про особовий склад окупантів на Донбасі, ніж міністерство оборони Росії. Настільки важливі, цікаві, а часом і несподівані дані вдається їм добувати. 10 липня Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило про звільнення командира 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти, що воює на Донбасі, полковника збройних сил Російської Федерації Дмитра Бондарєва. Відомо навіть за що.

Формальна причина – далекий від належного рівень бойової підготовки та слабенький морально-психологічний стан. Проте, як дізналися наші розвідники, на позапланову ротацію особливо вплинула поведінка самого полковника. На зауваження членів комісії він нецензурно вилаяв керівництво російських збройних сил. І заспівавши відому пісенку тепер уже не тільки українських вболівальників (Путін – #, ла-ла-ла-ла), запропонував керівництву Росії «…самим піти повоювати з братами-слов’янами на сході України». І де вони тут побачили низький морально-психологічний стан?

На світлині: започатковану харківськими ультрас пісеньку про Володимироа Путіна з нецензурним російським словом, вже співали навіть на недавньому Євро-2016.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply