Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

За що опозиція критикує уряд Канади

Автор:

|

Травень 31, 2018

|

Рубрика:

За що опозиція критикує уряд Канади

Агенція «Укрінформ» у четвер, 31 травня, розповідає про виступ у канадському парламенті депутата від опозиційної Консервативної партії Джеймса Безана. Він висловився за те, щоб більш рішуче підтримувати Україну в її протистоянні із Росією. Бо діяти інакше – означає заохочувати Володимира Путіна до подальших зазіхань.

При цьому Джеймс Безан критично оцінює зусилля кабінету Джастіна Трюдо: «Хоча Консервативна партія залишається світовим лідером у підтримці України, ганебно, що чинний уряд Канади не слідує цьому прикладу». Відтак промовець закликав владу Канади звертати більше уваги на потреби України: «Путін та його кремлівські клептократи продовжують незаконно окуповувати Крим та вести війну на українському Донбасі. РФ посилила військові дії на сході України цієї весни, вбиваючи українських військових, цивільних та дисидентів, які виступають проти путінського вторгнення в Україну. Це повинно припинитися. Канада має робити більше для допомоги нашому союзнику Україні».

Канадський політик-консерватор Джеймс Безан має українське походження. Членом Палати громад парламенту вперше став у 2004 році. З 2015-го є тіньовим міністром оборони Канади.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply